Gry na podstawie popularnych filmów: wciel się w bohatera

Gry na podstawie popularnych filmów: wciel się w bohatera

Wielu z nas chciało wcielić się w ulubionego bohatera z filmów i przeżyć jego przygody na własnej skórze. Dzięki grom na podstawie popularnych filmów, możemy teraz to zrobić. W tym artykule przedstawimy najciekawsze gry, które pozwalają nam wcielić się w bohaterów z najpopularniejszych filmów.

1. Gry na podstawie serii “Gwiezdne Wojny”
Keżdy fan Gwiezdnych Wojen marzył o wcieleniu się w postać Jedi lub Sitha i posiadaniu mocy. Dzięki grze “Star Wars Jedi: Upadły Zakon” możemy wcielić się w postać młodego Jedi Cala Kestisa i przemierzać galaktykę w celu ocalenia Zakonu Jedi. Inną polecanką dla fanów Gwiezdnych Wojen jest gra “Star Wars Battlefront II”, w której możemy wziąć udział w olbrzymich bitwach na różnych planetach.

1. Gry na podstawie serii “Harry Potter”
Dla fanów magii, szkoły czarodziejów i przygód Harry’ego Pottera, powstała gra “Harry Potter: Hogwarts Mystery”. W grze tej wcielamy się w postać ucznia na szkole magii Hogwart i uczymy się zaklęć, odkrywamy tajemnice i rywalizujemy z innymi uczniami. Kolejnym tytułem wartym uwagi jest “Lego Harry Potter Collection”, gdzie możemy przeżyć przygody Harry’ego w świecie klocków.

1. Gry na podstawie serii “Władca Pierścieni”
Fanów “Władców Pierścieni” ucieszy gra “Middle-earth: Shadow of War”. Wcielając się w postać Taliona, możemy zmierzyć się z armią Saurona i ostatecznie przejąć kontrolę nad Mordorem. Inną ciekawą opcją jest gra “LEGO Władca Pierścieni”, w której możemy przeżyć przygody Frodo i Gandalfa w świecie klocków.

1. Gry na podstawie serii “Batman”
Miłośnicy przygód Batmana docenią grę “Batman: Arkham Knight”. Wcielając się w postać Bruce’a Wayne’a i tajemniczego Mrocznego Rycerza, możemy zwalczać przestępczość w Gotham City i rozwiązywać zagadki. Kolejnym ciekawym tytułem jest “Lego Batman 3: Poza Gotham”, gdzie możemy przemierzać kosmiczne przestrzenie wraz z Batmanem i innymi superbohaterami.

1. Gry na podstawie serii “Assassin’s Creed”
Chcąc wcielić się w postać zabójcy i przemierzać kolejne epoki historyczne, warto zwrócić uwagę na grę “Assassin’s Creed Valhalla”, która przenosi nas do okresu wikingów i pozwala nam zwalczać wrogów jako Eivor. Chętni na bardziej egzotyczne przygody, powinni zagrać w grę “Assassin’s Creed Origins”, która przenosi nas do Egiptu czasów faraonów.

Podsumowanie:
Gry na podstawie popularnych filmów to świetne rozwiązanie dla fanów kina, którzy chcą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów. Wymienione powyżej gry to tylko niektóre z możliwości, jakie mamy do wyboru. Niezależnie od wyboru, na pewno będziemy mieli wiele godzin świetnej zabawy i emocji.

Artykuł powstał we współpracy z do-trzech-razy.pl