Najlepsze gry wideo dla Androida i iOS

Jeśli chodzi o gry, na rynku dostępnych jest tak wiele gier, które sprawią, że będziesz od nich uzależniony. Oto najlepsze gry wideo dla urządzeń z systemem Android i iOS.

1. Pokemon Go

Pokemon Go to jedna z najpopularniejszych gier wideo ostatnich kilku lat. Jest to gra mobilna, w której musisz uchwycić Pokemona, chodząc po prawdziwym świecie. Główną atrakcją tej gry jest jej mapa, na której można złapać Pokemona.

2. Minecraft

Minecraft to bardzo znana gra, w którą możesz grać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Możesz zbudować dom, miasto, a nawet stworzyć planetę. Jeśli lubisz gry budowlane, to jest to gra dla Ciebie.

3. The Walking Dead: Sezon 2

The Walking Dead to amerykański serial telewizyjny, w którym możesz doświadczyć życia jako zombie. W tej grze musisz znaleźć jedzenie i broń, aby walczyć z zombie.

4. Super Mario Run

Super Mario Run to darmowa gra mobilna, która ma bardzo prostą koncepcję. Musisz zbierać monety podczas biegu przez ekran.

5. shake and fidget 

1.Ta gra polega na potrząsaniu telefonem, aby zrobić różne kształty. Możesz również grać z przyjaciółmi używając własnego urządzenia.

2. Pokémon Go Ta gra jest mieszanką prawdziwego życia i świata fantazji. Możesz zobaczyć swoje Pokémon na mapie i złapać je.

3. Temple Run 2 Temple Run 2 to gra typu endless runner, w której musisz uciec ze świątyni.

4. Temple Run: Oz The Temple Run: Oz to gra typu endless runner, która przeniesie Cię do krainy Oz.

Wnioski:

To były najlepsze gry wideo dla Androida i iOS. Są to jedne z najbardziej popularnych gier wideo na rynku. Jeśli masz smartfon i chcesz zagrać w kilka gier, to idź do tych.