7 Najlepszych nowych gier dla twojego smartfona

Szukasz fajnych i nowych gier na swojego smartfona? Przygotowałem więc listę najlepszych nowych gier dla twojego smartfona. Te gry są specjalnie stworzone dla użytkowników smartfonów.

Oto najlepsze 7 nowych gier dla Ciebie.

1. Toca Boca

Toca Boca to niesamowita nowa gra stworzona przez Sony. Jest to najlepsza nowa gra dla dzieci, które kochają muzykę. W tej grze nauczysz się grać na różnych instrumentach muzycznych, a także nauczysz się śpiewać.

2. Tiny Wings

Jest to jedna z najlepszych nowych gier opracowanych przez Nintendo. Ta gra uczy gracza latać za pomocą joysticka. Możesz również cieszyć się nią ze swoimi przyjaciółmi.

3. Super Stickman Golf

Super Stickman Golf jest jedną z najlepszych nowych gier opracowanych przez Gameloft. W tej grze będziesz grał jako stickman, który będzie strzelał do piłki za pomocą kija golfowego.

4. Subway Surfers

Jest to jedna z najlepszych nowych gier opracowanych przez dewelopera, Noodlecake. W tej grze będziesz grał jako skateboarder, który będzie biegał i skakał przez przeszkody.

5. Fruit Ninja

Jest to jedna z najlepszych nowych gier opracowanych przez dewelopera, Halfbrick. W tej grze będziesz grał jako ninja, który będzie ciął owoce za pomocą miecza ninja.

6. Crayon Physics Deluxe

Crayon Physics Deluxe to jedna z najlepszych nowych gier opracowanych przez dewelopera, Drool. W tej grze będziesz grał jako kredka, która będzie starała się odbijać w różne obiekty.

7. Jetpack Joyride

Jetpack Joyride jest jedną z najlepszych nowych gier opracowanych przez dewelopera, Gameloft. W tej grze będziesz grał jako jetpack, który będzie latał przez różne poziomy.

Wnioski:

Są to najlepsze nowe gry dla Ciebie. Te gry są bardzo interesujące i zabawne do gry. Więc, mieć wielki czas podczas gry w te gry.