Jak Battlefield 5 może zmienić przyszłość gamingu?

Battlefield V ukaże się już niedługo i być może zastanawiasz się, co przyniesie ta gra. Jeśli nie grałeś wcześniej w żadną z serii Battlefield, to pewnie myślisz, że ta gra będzie czymś nowym i niesamowitym. Jeśli grałeś w którąś z poprzednich gier to wiesz, że nie brakowało w niej treści i rozgrywki.

Poprzednie gry Battlefield przyniósł najlepsze z branży gier i zmienił historię gry. Po raz pierwszy gra oferowała tak wiele zawartości i opcji w grze, których gracze nigdy wcześniej nie doświadczyli.

To, co odróżnia Battlefield V od poprzednich gier, to fakt, że jest to gra wieloosobowa online. Oznacza to, że będziesz mógł grać ze znajomymi i nieznajomymi z całego świata.

W grze znajdzie się łącznie 64 graczy w trybie battle royale, w którym będziesz walczył z oddziałem 8 osób. W tym trybie będziesz mógł grać jako dowolna klasa, którą chcesz.

Battlefield V oferuje w sumie 21 map i jeśli jesteś kimś, kto lubi grać w zespole, to możesz zdecydować się na dołączenie do drużyny i grać razem.

Jest to gra, która jest zupełnie inna od pozostałych i jeśli nigdy nie grałeś w Battlefielda, to musisz wypróbować tę grę.

Wnioski:

Jak widać, Battlefield V zmieni przyszłość branży gier. Od ilości zawartości, funkcji i trybów po społeczność i rozgrywkę, będzie to coś nowego.

Pełnej recenzji gry możecie się spodziewać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jeśli na nią czekacie to lepiej sprawdźcie poniższy zwiastun.