Ps4 Pro 500 Million Limited Edition

Xbox One X zadebiutuje w USA 7 listopada 2017 roku. Istnieje wiele plotek na temat cech tej nowej konsoli. Według najnowszych plotek, Xbox One X zostanie wprowadzony na rynek w cenie 500 dolarów i będzie dostępny w 2 kolorach.

Konsola będzie napędzana przez 8-rdzeniowy procesor AMD i 8GB RAM. Konsola będzie dostarczana z odtwarzaczem Blu-ray i będzie obsługiwać filmy 4K UHD. Nie ma informacji o pojemności pamięci masowej tej konsoli, ale będzie ona dostępna z dyskiem twardym o pojemności 500 GB lub 1 TB.

Konsola będzie działać na systemie operacyjnym Windows 10. Konsola będzie również wyposażona w wyświetlacz 4K Ultra HD i będzie zawierać kontroler konsoli z wbudowanym touch padem.

Z Xbox One X będzie dostępny specjalny bundle pack, który będzie zawierał konsolę, kopię gry Gears of War 4 oraz darmową miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass. W bundle pack znajdzie się również pełnowymiarowy kontroler bezprzewodowy.

Konsola będzie również wspierać granie w trybie HDR. Konsola będzie miała nową kamerę Kinect i będzie w stanie wykrywać ruchy i gesty ludzkiego ciała.

Jeśli więc jesteście zainteresowani zakupem nowej konsoli Xbox One X to będziecie musieli trochę poczekać, gdyż oficjalna premiera ma mieć miejsce 7 listopada 2017 roku.

Wnioski:

Tak więc, są to jedne z najnowszych plotek dotyczących Xbox One X. Czy zgadzacie się z nimi?