Gry dla fanów superbohaterów: Wciel się w postać Marvela lub DC

Długi i wyczerpujący temat artykuł: Gry dla fanów superbohaterów: Wciel się w postać Marvela lub DC

Gry wideo z superbohaterami stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Fani superbohaterów mogą teraz wcielić się w swoje ulubione postacie, które widzieli tylko w filmach lub komiksach. Oto lista najpopularniejszych gier z postaciami z universum Marvela i DC.

1. MARVEL’S SPIDER-MAN

Jedna z najlepszych gier superbohaterskich na rynku. Gra zawiera najbardziej realistyczny model Spider-Mana, który kiedykolwiek pojawił się w grze wideo. Gracz przyjmuje na siebie rolę Petera Parkera i codziennie staje w obliczu nowych wyzwań. Przepłynięcie przez miasto tysiące razy daje ogromną wolność w ruchu postaci.

1. BATMAN: ARKHAM KNIGHT

Batmobile, slamsy, bugatti i złośliwiec Zaślepiony – Batman: Arkham Knight oferuje szereg nowych funkcji, które uczynią rozgrywkę jeszcze ciekawszą. Rycerz Ciemności kieruje Gotham City w walce z Zagładą, rozwijając przy tym swoją legendę.

1. MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: THE BLACK ORDER

W Marvel Ultimate Alliance 3 gracz może zbudować zespół najlepszych bohaterów Marvela, z Iron Manem na czele. Zadaniem gracza jest zdobycie Kamieni Nieskończoności i powstrzymanie Thanosa i jego członków Zakonu Czarnego przed pozyskaniem niezbędnego do osiągnięcia celu.

1. INJUSTICE 2

Injustice 2 to jedna z najbardziej znanych i lubianych gier opartych o DC Comics. Gracz wybiera jedną z wielu postaci, w tym Batmana, Supermana lub Flasha, i staje do walki z innymi bohaterami w trybie jednoosobowym lub wieloosobowym. Gra jest pełna wrażeń i przedzierający się przez poziomy w stylu Mortal Kombat.

1. MARVEL’S AVENGERS

Marvel’s Avengers, gra stworzona przez Crystal Dynamics i wydana przez Square Enix, jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów w 2020 roku. Gracz przyjmuje na siebie rolę różnych bohaterów Marvela, w tym Iron Mana, Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy, w walce z nowym zagrożeniem.

Podsumowanie

Wcielenie się w postać superbohatera stało się teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowoczesnym grą wideo można poczuć się niczym Spider-Man czy Batman i odkryć ich świat, jakiego dotąd nie widzieliśmy. Można zbudować zespół z najlepszych bohaterów uniwersum Marvela lub DC, szkolić swoje umiejętności walki lub po prostu cieszyć się doskonałą rozrywką. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem pojedynczych postaci, czy całego universum superbohaterów, w tym świecie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Artykuł powstał we współpracy z www.slubny-poradnik.pl