Top 5 najlepszych gier 2015 r.

Rok 2015 dobiega końca, ale pozostał nam jeszcze miesiąc sierpień. Więc, jeśli nadal masz ochotę na gry to polecę Ci kilka najlepszych gier tego roku.

Możesz zapytać mnie, jaka jest różnica między najlepszą grą a dobrą grą, więc pozwól mi to wyjaśnić. Gra jest uważana za najlepszą, gdy ma dobrą fabułę, dobrą grafikę, dobrą rozgrywkę, dobrą muzykę, dobrą wydajność i wiele innych czynników. W skrócie, gra jest dobra, gdy posiada wszystkie powyższe czynniki, ale nie na szczycie.

A teraz zacznijmy od listy.

1. Destiny:

Destiny jest najlepszą grą roku, ponieważ ma świetną fabułę, a także ma świetną grafikę. Historia obraca się wokół przeznaczenia Strażników i jak wojna między światłem a ciemnością się kończy. Musisz grać jako jeden z 12 Strażników, aby uratować ludzkość.

2. Battlefield:

Jest to jedna z najlepszych strzelanek tego roku. Możesz wybrać, aby grać jako Stany Zjednoczone lub Rosja i można również wybrać, aby grać w trybie multiplayer. Możesz grać przeciwko AI lub możesz grać przeciwko swoim znajomym.

3. Call of Duty:

Call of duty jest jedną z najlepszych gier akcji w tym roku. Jest to gra strzelająca, w której musisz wyeliminować swoich wrogów na polu bitwy. Grafika jest niesamowita, a historia jest bardzo ekscytująca.

4. Far Cry 5:

Far cry jest jedną z najlepszych gier z otwartym światem w tym roku. Możesz grać jako protagonista, aby upolować złoczyńcę. Możesz wyjąć złych facetów w różnych trybach i rozgrywka jest bardzo ciekawa.

5. Horizon Zero Dawn:

Horizon zero dawn to jedna z najlepszych gier przygodowych tego roku. Będziesz musiał walczyć z robotami i dinozaurami. Jest to najlepsza gra dla tych, którzy kochają podróżować.

Wnioski:

To są najlepsze gry tego roku. Jeśli jesteś graczem to proponuję Ci je pobrać i cieszyć się grą.