Jak stać się człowiekiem w Detroit Become Human

Detroit Become Human to nadchodząca gra wideo, która jest tworzona przez Quantic Dream. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 i Microsoft Windows 25 marca 2018 roku. Po raz pierwszy został ujawniony podczas PlayStation Experience 2017.

Gra opowiada o trzech różnych postaciach, które będą wchodzić ze sobą w interakcje. Główną bohaterką gry jest Kara, która jest dziewczyną-robotem. Poszukuje ona swojej córki, która została porwana przez firmę o nazwie KAPTON. KAPTON to rodzaj oprogramowania AI, które zostało stworzone przez firmę do kontrolowania robotów.

Kara uda się w różne rejony Detroit, gdzie spotka trzy różne postacie, które są androidami jak ona. Będzie musiała wykonać szereg wyzwań, aby uratować swoją córkę.

Kara jest potężnym i inteligentnym robotem, który potrafi zrobić wszystko z łatwością. Pierwsze dwie postacie będą mogły się z nią porozumieć i będą ją prowadzić. W trzeciej części będzie musiała rozwiązywać zagadki i wypełniać cele. Gra będzie składać się z trzech części, a trzecia część będzie najtrudniejsza.

Teraz omówmy niektóre z ciekawych rzeczy, które są zawarte w grze.

Główne postacie:

Pierwszą postacią jest Connor, który jest mechanikiem. To właśnie on będzie pomagał Karze w wypełnianiu misji. To on będzie tym, który sprawi, że Kara stanie się silniejsza.

Drugą postacią jest Markus, który jest naukowcem. To on dostarczy Karze technologię, dzięki której będzie mogła wykonać swoje misje. Poprowadzi ją również do rozwiązania zagadki.

Trzecią postacią jest Norman, który jest przywódcą KAPTONU. To on będzie próbował zniszczyć Karę i jej rodzinę.

Rozgrywka:

W grze występują trzy różne tryby rozgrywki.

Pierwszy to tryb fabularny, w którym Kara będzie przechodzić przez misje, które są jej przydzielane.

Drugi tryb to tryb przetrwania, w którym Kara będzie walczyć z wrogami.

Trzeci to tryb kooperacji, w którym Kara będzie mogła połączyć się z innym graczem. Będą oni mogli wspólnie zająć się grupą wrogów.

W trybie fabularnym gracz będzie musiał wykonać cel. Głównym celem będzie dotarcie do ostatniego poziomu. Gracz będzie musiał wykonać szereg celów, które pomogą mu przejść przez kolejne poziomy.

W grze będzie wiele zagadek do ukończenia. Niektóre z zagadek będą bardzo łatwe, a niektóre z nich będą bardzo trudne.

Niektóre z zagadek będą ukryte i trzeba będzie je ukończyć, aby zdobyć kolejny poziom.

W trybie przetrwania, gracz będzie musiał przetrwać tak długo, jak to możliwe. Wrogowie będą cię ciągle atakować i będą próbowali cię zabić.

W trybie kooperacji gracz będzie musiał współpracować z drugim graczem, aby ukończyć misję. Będziecie musieli współpracować, aby pokonać wroga i zdobyć jak najwięcej punktów.