Limitowana edycja Gra life is Strange

Jeśli odwiedziłeś mojego bloga to mogłeś natknąć się na różne posty dotyczące gry gra life is strange. Tak więc, dzisiaj zamierzam podzielić się z wami najnowszą limitowaną edycją gra life is strange, która jest dostępna dla wszystkich platform.

Tak więc, zaczynajmy.

Czym jest gra life is strange?

Gra life is strange jest mobilną, logiczną grą przygodową, która została wydana przez firmę gameloft. Rozgrywka w tej grze jest podobna do “Monument Valley”, która została opracowana przez ustwo games. Podstawową ideą gry jest ukończenie serii zagadek, ale wraz z tym trzeba pokonać kilka wyzwań też.

Jak pobrać gra life is strange?

Limitowana edycja gra life is strange jest dostępna na urządzenia z systemem android oraz iOS. Grę można pobrać z google play store i app store.

Jak grać w gra life is strange?

Rozgrywka w tej grze jest bardzo ciekawa, ale jeśli nie grałeś wcześniej w tę grę, to być może będziesz musiał przejść przez samouczek gry. Gra jest trochę skomplikowana i zajmie trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak postępować w grze.

Istnieje wiele znaków w grze i każda postać ma swoją własną unikalną fabułę. Będziesz musiał przejść przez różne poziomy gry i rozwiązać zagadki, aby odblokować historię.

Istnieją cztery różne światy i każdy świat ma kilka poziomów. Aby ukończyć poziomy musisz wykonać różne zadania i użyć obiektów, które są umieszczone wokół poziomu. Będziesz musiał użyć obiektów, aby przejść do przodu w grze.

Wnioski:

Ogólnie rzecz biorąc, gra life is strange jest niesamowitą grą, a limitowana edycja gra life is strange będzie świetnym dodatkiem do twojego urządzenia. Więc, jeśli nie pobrałeś jeszcze gry to czas to zrobić teraz.