Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition – co musisz wiedzieć

Red Dead Redemption 2, jak wielu graczy wie, to gra wideo action-adventure o tematyce zachodniej, opracowana przez kanadyjskie studio Rockstar North. Gra została wydana przez Take-Two Interactive i wydana na PlayStation 4 i Xbox One w październiku 2018 roku.

Gra otrzymała uznanie krytyków i jest uważana za jedną z największych gier wideo wszech czasów. Wielu graczy było podekscytowanych, gdy gra została w końcu wydana po kilku latach oczekiwania na nią. Jednak od czasu premiery gra została skrytykowana z powodu różnych problemów technicznych.

Rockstar Games ogłosiło, że nie będzie wydawać łatki do gry. Firma twierdzi, że gra jest wystarczająco dobra taka jaka jest, więc nie ma potrzeby naprawiania żadnych błędów.

Jeśli jednak jesteś zapalonym graczem i nadal chcesz zagrać w grę, to możesz chcieć dowiedzieć się o Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition.

Czym jest Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition?

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition to specjalna wersja gry, która zawiera całą zawartość DLC. Jedyną różnicą jest to, że ta wersja nie zawiera żadnej dodatkowej zawartości gry.

Zamiast tego jest to po prostu zbiór wszystkich treści do pobrania zawartych w oryginalnej grze.

Zawiera ona całą zawartość do pobrania dla gry i nie musisz kupować dodatkowej zawartości oddzielnie.

Istnieje również nowa “Legendarna Edycja” dla gry.

Różnica pomiędzy tymi dwoma edycjami polega na tym, że “Legendary Edition” zawiera całą dodatkową zawartość, podczas gdy Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition zawiera tylko dodatkową zawartość, która jest już zawarta w grze.

Tak więc, jeśli chcesz zagrać w grę ze wszystkimi dodatkowymi treściami, to musisz kupić “Legendary Edition”.

Jeśli nie masz żadnej z dodatkowej zawartości, to Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition wystarczy.

Jak kupić Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition?

Nie ma oficjalnego sposobu na zakup Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition, ale można znaleźć go na sprzedaż w internecie.

Wydaje się, że będzie można znaleźć ją na Amazonie, eBayu i innych stronach internetowych.

Będziesz jednak musiał najpierw kupić cyfrową kopię gry, zanim będziesz mógł kupić Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition.

Możesz kupić cyfrową kopię gry na Amazon, Steam i innych sprzedawców internetowych.

Wnioski:

Nie ma oficjalnego sposobu na zakup Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition i będzie on dostępny tylko przez ograniczony czas.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany zakupem Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition, to możesz spróbować znaleźć ją na Amazon, eBay i innych stronach internetowych.

Mam nadzieję, że lektura tego artykułu sprawiła Wam przyjemność. Jeśli macie jakieś pytania lub komentarze, to nie krępujcie się podzielić nimi poniżej.