Top 7 najlepszych gier online za darmo

Czy jesteś fanem gier online? Cóż, powinieneś być. Oto najlepsze gry online za darmo. Wszystkie te gry są dostępne zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android. Jeśli szukasz również kilku dobrych aplikacji na Androida, powinieneś sprawdzić te gry.

Turniej Pokken

Pokken Tournament to gra opracowana przez Bandai Namco Studios i opublikowana przez firmę. Gra jest grą walki, w której grasz jako jedna z trzech postaci.

Postacie te to:

-Ragna

-Gouki

-Yoshizawa

-Karin

-Takumi

Głównym celem gry jest pokonanie przeciwnika w wyznaczonym limicie czasu. Jeśli nie osiągniesz tego limitu to Twoja postać zostanie wyeliminowana.

Gra posiada szeroki wachlarz trybów do wyboru. W trybie Story musisz ukończyć historię.

Istnieją różne inne tryby, takie jak:

-Free Fight (wolna walka)

-Challenge

-Trening

-Trening 2

-Boss Battle

-King of Fighters

-Double Team

-Time Attack

-Single Player

Gra dostępna jest w Google Play Store.

Twierdza krasnoludów

Dwarf Fortress to przeglądarkowa gra strategiczna, która powstała w 2004 roku. Gra jest w zasadzie symulacją podziemnej jaskini.

Otrzymujesz zadanie zarządzania zasobami i dbania o swoje krasnoludki. Możesz również zawierać sojusze i budować fortece.

Gra dostępna jest na platformie Steam.

RuneScape

RuneScape to gra MMORPG z gatunku fantasy, która została stworzona przez firmę Jagex w 2005 roku. Gra jest dostępna zarówno na PC jak i urządzenia mobilne.

Gra dostępna jest na Steam.

Lemmings

Lemmings to gra action-adventure z otwartym światem, która została opracowana przez DMA Design i opublikowana przez Microïds. Gra ma szeroki zakres funkcji i jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Gra jest dostępna zarówno w Google Play Store, jak i Apple App Store.

Dungeons of Legend

Dungeons of Legend to turowa gra strategiczna, która została wydana w 2017 roku. Gra jest dostępna zarówno dla systemu Android, jak i iOS.

Otrzymujesz zadanie, aby poprowadzić grupę bohaterów na misję ratowania księżniczki. Możesz walczyć z wrogimi bohaterami.

Gra jest dostępna zarówno dla Google Play Store, jak i Apple App Store.

Gothic

Gothic to gra z gatunku horrorów, która została wydana w 2014 roku. Gra jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Otrzymujesz zadanie przetrwania w opuszczonym domu, gdzie musisz zbierać przedmioty, aby przetrwać. Gra jest dostępna zarówno dla Google Play Store, jak i Apple App Store.

Mafia Wars

Mafia Wars to gra wieloosobowa, która została opracowana przez Gameloft i wydana przez firmę w 2013 roku. Gra dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

Otrzymujesz zadanie zbudowania organizacji mafijnej. Możesz przejąć kontrolę nad własną załogą i walczyć z innymi graczami.

Gra dostępna jest w sklepie Google Play