Czym jest Xbox One X Data Premiery i jak oglądać transmisję na żywo z FIFA 2018?

Jak wszyscy wiemy, FIFA to najpopularniejsza gra sportowa, w którą gra się na PC, PS4 i Xbox. Obecnie gracze zaczęli używać konsoli Xbox One X, aby grać w gry na telewizorze. Nowa konsola Xbox One X jest dostępna dla klientów w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Tak więc, jeśli jesteś fanem gry FIFA i chcesz oglądać streaming na żywo z gry to musisz wiedzieć o premierze danych Xbox One X. Zobaczmy więc, jak możesz oglądać streaming na żywo FIFA 2018 na Xbox One X.

Premiera danych Xbox One X

Premiera danych Xbox One X to główny powód, dla którego nowy Xbox One X jest najdroższą konsolą dostępną na rynku. To pierwszy raz, kiedy Microsoft wprowadza na rynek konsolę, która kosztuje sporo pieniędzy. Jeśli jednak jesteś fanem gry i chcesz oglądać live stream z rozgrywki to musisz wydać trochę więcej. Dlatego przed zakupem Xbox One X należy sprawdzić jego Data Premiere.

Co to jest Xbox One X Data Premiere?

Microsoft wprowadził na rynek nowy Xbox One X w listopadzie 2017 roku. Xbox One X ma cenę 500 dolarów i dysponuje mocą 8 teraflopów. Xbox One X to najpotężniejsza konsola wszech czasów.

Została zasilona przez 8. generację silnika gier Xbox, który nazywa się Xbox One X enhanced. Istnieje kilka wspaniałych funkcji Xbox One X, których nie dostaniesz w żadnej innej konsoli. Możesz również przesyłać strumieniowo filmy z gry na żywo i udostępniać je swoim znajomym.

Możesz również oglądać strumieniowe transmisje na żywo z zakupionych gier. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy posiadasz subskrypcję Xbox Game Pass. Jeśli nie masz abonamentu Xbox Game Pass, nie możesz oglądać transmisji na żywo z gry.

Jak oglądać transmisję na żywo FIFA 2018?

Istnieje wiele sposobów na oglądanie transmisji na żywo z gry. Oto najlepsze sposoby oglądania transmisji na żywo z gry FIFA 2018.

Transmisja strumieniowa za pomocą aplikacji Xbox

Możesz przesyłać strumieniowo grę na żywo za pomocą aplikacji Xbox. Aby to zrobić, będziesz musiał najpierw pobrać aplikację. Po pobraniu go, będziesz mógł przesyłać strumieniowo grę. Będziesz jednak musiał zapłacić pewną kwotę za streaming.

Korzystanie z paska gier Xbox

Jeśli nie chcesz płacić ani grosza za transmisję na żywo, możesz spróbować przesłać strumień gry za pomocą paska gier Xbox. Możesz zainstalować pasek gry na komputerze i strumieniować grę. Ale będziesz musiał zapłacić pewną kwotę za tę usługę.

Korzystanie z przeglądarki internetowej

Jeśli posiadasz najnowszą wersję przeglądarki Internet Explorer, możesz przesyłać grę za jej pomocą. Jeśli nie masz najnowszej wersji, to możesz ją zaktualizować. Będziesz musiał dodać stronę, a następnie będziesz musiał