Najlepsze gry na platformę PlayStation 4: Klasyki i nowości

Gry na PlayStation 4 stanowią chyba największą frajdę dla osoby związanej z komputerowymi rozrywkami. W końcu konsola Sony to platforma, która poczyniła ogromny postęp w ramach technologii i podczas gier po prostu nie można się nudzić. W tej garści opiszemy najlepsze gry na PS4, które z pewnością będą dobrze zadbane i pozwalają zapomnieć o zmęczeniu oraz zwolnieniu tempa.

1. PlayStation 4: świat megaprodukcji w jednym miejscu
Gry na PlayStation 4 to świat megaprodukcji w jednym miejscu, czyli konsole Sony. To w tej chwili jedna z popularniejszych platform, na której mniej znane wydania dostępne są na półce sklepowej lub w katalogu PlayStation Store. Warto więc pobawić się w tryby dla jednego gracza lub w rozgrywce online.

1. Nowości warto wyróżnić Cybeerpunk 2077 oraz Last of Us 2
Nowości na PS4 to przede wszystkim Cyberpunk 2077, która zdążyła zebrać bardzo pozytywne recenzje, choć pojawiło się kilka kontrowersji związanych między innymi z brakiem dostępności do gry na starszych konsolach. Last of Us 2 to natomiast wyczekiwane wydanie, której zapowiedź ogłaszano kilka razy w mediach.

– inne nowości, które warto wyróżnić: Ghost of Tsushima, Assassin’s Creed Valhalla, The Last of Us Part II, Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls

1. Klasyki, które warto przypomnieć
W kategorii klasyki nie sposób nie wspomnieć o God of War, który znów dostał swoją drugą szansę – całkowicie zdaniem recenzentów i graczy udało się oddać klimat gry i podnieść poziom rozgrywki. Natomiast Uncharted 4: A Thief’s End to z kolei godny uwagi titel z poziomu realizmu i klimatu.

– inne klasyki, które warto przypomnieć: Bloodborne, Persona 5 Royal, Horizon Zero Dawn, NieR:Automata

1. Pęd do trybu dla wielu graczy
Sony to platforma, która z roku na rok rozwija się na rynku gier. Odkąd zaczęto inwestować w tryb multiplayer, Sony stał się tą przestrzenią, w której gracze którzy trafią na najsprawniejsze rozwiązania rozrywkowe. Najskuteczniejsze gry dla wielu graczy to między innymi: Call of Duty: Modern Warfare, Fortnite czy Apex Legends.

1. Zakończenie
Gry na PlayStation 4 to świetny sposób na odpoczynek w czasie wolnym. Warto zainwestować w konsolę i już dzisiaj rozpocząć swoją przygodę z dostępnymi tytułami. Oto tylko niektóre z nich, jednakże z pewnością w ciągu ostatnich lat wydano wiele tytułów, które również warto przetestować.

Artykuł powstał we współpracy z sztafetafirm.pl