Remake Resident Evil 2 już jest!

Jesteście gotowi na najbardziej oczekiwaną grę tego roku? Mówię o Resident Evil 2 remake, nowy remake Resident Evil 2 jest tutaj i teraz można go pobrać na Androida, iOS i PC. Rozgrywka w tej grze jest niesamowita i jest to najbardziej intensywna gra, w którą można zagrać.

Resident Evil 2 to gra typu survival horror, w której grasz jako Leon S. Kennedy i musisz walczyć z nieumarłymi. Ta gra została wydana w 1998 roku i jest to sequel Resident Evil.

Pierwszy Resident Evil został wydany w 1996 roku i ta gra była najbardziej popularna gra w tym czasie. Gra była udana pod względem grafiki, rozgrywki i historii. Był to wielki hit w branży gier i ta gra stworzyła dobry wpływ na przemysł gier.

Historia Resident Evil 2 jest również bardzo interesująca. Jest to opowieść o przetrwaniu i trzeba walczyć z nieumarłymi. Była to kontynuacja oryginalnego Resident Evil.

Głównym bohaterem jest Leon S. Kennedy, który jest amerykańskim policjantem. Ma on partnerkę o imieniu Claire Redfield i muszą walczyć z nieumarłymi. Gra jest dostępna w dwóch różnych wersjach.

Pierwsza wersja to stara wersja, a druga to nowa wersja. Nowa wersja jest całkowitą przebudową gry i jest to również reboot.

W starej wersji, trzeba walczyć z zombie i zombie są różne niż zombie w nowej wersji. W starej wersji, walczysz z zombie i trzeba używać broni i trzeba zbierać power-upy.

W nowej wersji, główne postacie są nazywane Leon i Claire. Nie są oni policjantami, ale są częścią Bioterrorism Security Assessment Alliance. Prowadzą oni śledztwo w sprawie, która jest związana z bioterroryzmem.

Rozgrywka w grze oparta jest na pierwszym Resident Evil. Jednak w grze jest kilka nowych rzeczy i to jest najlepsza część gry. W starej wersji musisz znaleźć broń i amunicję, natomiast w nowej wersji nie musisz zbierać broni i amunicji.

Jeśli chcesz mieć niesamowite doświadczenie to musisz zagrać w nową wersję. Jeśli chcesz cieszyć się grą, musisz zagrać w starą wersję.

Wnioski:

Jestem pewien, że spodoba ci się ta gra. Istnieje wiele osób, które mówią o tej grze. Ta gra jest niesamowita i jest to jedna z najlepszych gier tego roku. Tak więc, jeśli chcesz doświadczyć najlepszej gry to musisz ją pobrać.

Gra jest dostępna w Google Play Store i można ją pobrać.