Xbox One X – bezkonkurencyjne doświadczenie w grach

Nie ma wątpliwości, że czekaliśmy na tę konsolę do gier od wieków, Xbox One X jest najpotężniejszym konsola do gier kiedykolwiek uruchomiony. Funkcje Xbox One X jest niezrównany i jest to niezrównany konsola w jego własnym.

Xbox One X pochodzi z 6 teraflops mocy przetwarzania grafiki, 1 TB dysk twardy, 12 GB pamięci GDDR5, i jest to pierwsza konsola do obsługi 4K UHD gry.

Niektóre inne niesamowite cechy Xbox One X są następujące:

Gry w wysokiej rozdzielczości.

Xbox One X jest załadowany dużą ilością gier w wysokiej rozdzielczości, to znaczy, że jeśli kupisz Xbox One X to nie będziesz musiał czekać dużo, aby zagrać w niektóre gry w wysokiej rozdzielczości. Dzięki Xbox One X możesz cieszyć się tymi samymi grami, co na PC, ale możesz w nie grać na telewizorze.

Rozdzielczość 4K

Gry w jakości 4K są tym, co czyni Xbox One X jedną z najlepszych konsol do gier. Możesz cieszyć się jednymi z najlepszych tytułów z konsol najnowszej generacji, takimi jak God of War, Final Fantasy XV, Spiderman, Assassin’s Creed, Call of Duty i wiele innych.

No Game DVR

Kolejną niesamowitą cechą Xbox One X jest to, że nie można nagrać żadnej gry. Oznacza to, że jeśli przegapisz coś w grze, nigdy nie będziesz w stanie obejrzeć tego ponownie. Ale dzięki Xbox Live możesz przesyłać na żywo swoje ulubione gry i udostępniać je znajomym.

Xbox Play Anywhere

Xbox One X jest dostępny w dwóch modelach, jeden to konsola, a drugi to bundle, który zawiera kontroler i zestaw słuchawkowy. Możesz więc kupić Xbox One X osobno i cieszyć się najlepszymi wrażeniami z gry w swoim domu lub możesz uzyskać kompletny pakiet i cieszyć się ulubioną grą w dowolnym miejscu.

Wnioski:

Jeśli szukasz najlepszej konsoli do gier, to Xbox One X jest właściwym wyborem dla Ciebie. Jest to najpotężniejsza konsola i nigdy nie będziesz w stanie cieszyć się takim samym doświadczeniem, jakie oferuje.